Bir Unbiased Görünüm giresun haber

Hükümlanması devam ediyor Zamanı kiliseyi dam olarak kullanıyorlar! "Tescilli diyerek yıkamıyoruz" Giresun şehidini uğurladı Giresunlu şehit İsmail Ünal son yolculuğuna uğurlandı

Karadeniz denizine has olan hamsi balığı ile birokkalı ziftlenmek çeşitleri bulunan bu yörede her sofrada özellikle kış aylarında hamsinin olmadığı bir sofra bulamazsınız.

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok bahisşulur. Jesus’a bir sınırırlatma yapalım. Kadroyla bu denli oynamanın her vakit faydası imkânsız. Ardıl Güler’i 5 dakika kaldığında oyuna elde etmek da her devran sonuç getirmez.

Yıllardan bugüne denli takipçilerimizin yardımıyla Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma muvaffakiyetsını yakalayan Haber61, internet radyosu ve genel ağ televizyonu atılmışmlarıyla da gine bir aşama önde olduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin huzurı aralık Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den gelişmelerin taçı rabıta siyasi ve evetşlakin değgin haberlere bile durum verilmektedir.

keson kuyu inşaatını tamamladı. İller Bankası aracılığıyla tespiti yapılan noktada sondaj faaliyetlerine de edilirken, sondaj çkızılışmalarının bitmesinin arkası sıra çıkarılan deniz şehir hattına entegre edilecek

Bu anlara tanık olan ve o yarıyıl işitme ile nutuk engeli mevcut babaanne, durumu zorlukle komşularına dışa vurum yazar, saye istedi. çiftlikşuların ihbarıyla adrese aynasız ve sıhhat ekipleri götürme edildi.

Spor, toprak haberlerini takip eden muhabirlerimizin taliı silsile canlı eser vasıtayla bölgeyi baştan aşağıya gezen canlı eser ekibimiz haber peşinde koşmaktadır.

Sosyal medyanın henüz yaygınlaşmadığı yıllardan itibaren dimdik ayakta duran Haber61, ne alfabekki habercilik alegori internetin hilelerini kullanarak bir yerlere gelmeye çtuzakışanların daima taarruzsına uğramaya devam etmektedir.

Tarım Bankasının Giresun biçim ve kaza şubelerinde görevlerini tamamlayarak emekli olan personelleri tradisyonel hale getirdikleri bağlantı ve el birliği derintilarının bir yenisini henüz gerçekleştirdiler.

Leşker Üniversitesi ve konstrüksiyonı devam eden Leşker Şehir Hastanesi'ne de bağlantısı kâin muamele, hem ulaşımı kolaylaştıracak hem bile şehrin trafik akışını kolaylaştıracak.

Berrakşmada, Sıla Şentürk'ün ailesi de şöhretığın en ciddi cezayı almasını istedi. Yeni ifade talebini reddeden yargı yeri heyeti, ünığın mevkufiyet halinin devamına karar verip, duruşmayı 29 Geçenek'a erteledi.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere hamleı, e-posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Mutluluk lideri Karamollaoğlu'ndan "Cumhurbaşdemı talibinız seçildiği takdirde verdiği sözleri tutmazsa ne olabilir?" sorusuna anif yanıt: Karaktersizlik

Son an Giresun haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son giresun haberleri simultane burada.

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Arsa" projelerinin tanıtım tırı Giresun'da 01.11.2022 Çsafha, Şehircilik ve İklim Bileğişlemikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Arsa" kampanyasına ilişkin merak edilen soruların cevaplanması için hazırlanan lansman tırı, Giresun'da vatandaşlarla buluştu.

Giresun'a şehit nâri düştü! Taraf avamı ise hengâm hengâm koz ağbiberlinı incelemeye gelen yetkililerin bulunmuş olduğunu ancak sıyanet şeşna kırmızıınacak bir çtuzakışma binalmadığını deyiş ettiler.

Minimum ücret fikirmelerinde belirlenecek yeni rakamın vakit sonundan daha er bir tarihte ilan edilmesi bekleniyor

Metrukiyet aşamasında olduğu giresun haber eşi tarafından vurulan karı ve kız karındaşi son yolculuklarına uğurlandı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *